ONS TEAM

37 jaar

Broek op Langedijk

Portefeuilles

  • NTB

Maaike Olofsen-Boudewijn

BURGERRAADSLID

Mijn naam is Maaike Olofsen-Boudewijn. Ik ben geboren en getogen in Zuid-Scharwoude en woon nu, samen met mijn man Eric en zoon Evert, in het mooie Broek op Langedijk. Een aantal jaren ben ik burgerraadslid voor Kleurrijk Langedijk geweest. Met de fusie in aantocht werd het tijd om de krachten te bundelen van een aantal lokale partijen. Naar mijn idee vormen we hiermee een stabiele basis, waar vanuit de belangen van alle inwoners van Dijk en Waard behartigd zullen worden. Mijn streven is om het Langedijkse en Heerhugowaardse karakter binnen de nieuwe gemeente te behouden. Er zijn vele mooie kernen binnen onze gemeentegrenzen, die hun eigen identiteit hebben en dat moet vooral zo blijven.